KUPoint kampanyalar─▒ndan nas─▒l faydalanabilirim?

Koç Üniversitesi kimli─čine sahip olan çal─▒┼čanlar, ö─črenciler ve Koç Üniversitesi Mezunlar Derne─či'ne üye olup, üye kart─▒na sahip olanlar kampanyalardan faydalanabilir. Anla┼čma yap─▒lan baz─▒ firmalarda kampanyan─▒n kapsam─▒ (sadece çal─▒┼čanlar, sadece ö─črenciler veya sadece Mezunlar Derne─či üyeleri olarak) s─▒n─▒rland─▒r─▒labilmektedir. 

KUPoint'in Koç Ailem'den fark─▒ nedir?

KoçAilem, Koç Toplulu─ču genelinde uygulanmakta olan bir f─▒rsat sistemidir ve Koç Üniversitesi çal─▒┼čanlar─▒ ve ö─črencileri KoçAilem’den de faydalanabilmektedir. KUPoint, Koç Üniversitesi çal─▒┼čanlar─▒ ve ö─črencilerinin yan─▒ s─▒ra, Koç Üniversitesi Mezunlar Derne─či üyelerinin de yararlanabildi─či indirim ve kampanyalar sunan üye i┼čyerlerini içerir.

KUPoint kampanyalar─▒ndan nas─▒l haberdar olabilirim?

─░ndirim ve kampanya bilgilerine KUPoint web sayfas─▒ndan ula┼čabilirsiniz. Ana sayfada gördü─čünüz ve belirli dönemlerde yenilenen indirimleri, periyodik olarak yay─▒nlanacak bültenler arac─▒l─▒─č─▒yla sizlerle bulu┼čturaca─č─▒z. KUPoint, sunmakta oldu─ču her türlü kampanya ve indirim oranlar─▒ üzerinde de─či┼čiklik yapma veya kampanyay─▒ belirtilen sürelerden önce sona erdirme veya süre uzatma hakk─▒n─▒ sakl─▒ tutar. 

Kampanyalarda belli bir süre s─▒n─▒r─▒ var m─▒?

Her marka ile yap─▒lan anla┼čma çerçevesinde süreler de─či┼čkenlik gösterebilmektedir. Süre s─▒n─▒rlar─▒ kampanya detaylar─▒nda yer almaktad─▒r.

Yak─▒nlar─▒m da kampanyalardan faydalanabilir mi?

Belirli markalarda yap─▒lan indirimler aile üyelerini de kapsayabilmektedir. Aile bireyleriniz veya arkada┼člar─▒n─▒z─▒n faydalanabilece─či f─▒rsatlar─▒ kampanya detaylar─▒ndan takip edebilirsiniz.

Kampanyalar─▒ birle┼čtirebilir miyim?

Üye i┼čyerlerinin herkese uygulad─▒─č─▒ kampanyalar ile KUPoint'e uygulad─▒─č─▒ kampanyalar─▒ birle┼čtirmek ilgili i┼č yerinin inisiyatifindedir. Prensip olarak; KoçAilem üye i┼čyerleri ile KUPoint olarak ek bir kampanya yap─▒lmamaktad─▒r. Bu markalarda, KoçAilem kart─▒n─▒ kullanman─▒z─▒ öneririz. 

Kampüs içinde bulunan i┼čletmelerden indirimler alabilir miyim?

Kampüs içinde bulunan i┼čletme ve ilgili ┼čubesi kampanya kapsam─▒ndaysa indirimlerden yararlanabilirsiniz. Anla┼čma yap─▒lmam─▒┼č olan bir i┼čletme veya markada KUPoint herhangi bir indirim sa─člamayacakt─▒r.

KUPoint ve içerdi─či kampanyalar hakk─▒ndaki soru, görü┼č ve önerilerimi nereye iletilebilirim?

KUPoint hakk─▒ndaki soru, görü┼č ve önerilerinizi kupoint@ku.edu.tr adresine mail atman─▒z halinde en k─▒sa sürede size geridönü┼č sa─članacakt─▒r.

Koç Üniversitesi'nden ayr─▒lmam durumunda KUPoint avantajlar─▒ndan yararlanmaya devam edebilecek miyim?

Koç Üniversitesi çal─▒┼čanlar─▒ üniversitedeki görevlerinden ayr─▒ld─▒klar─▒nda (Koç Toplulu─ču içinde farkl─▒ bir ┼čirkete geçmi┼č dahi olsalar) KUPoint avantaj haklar─▒ sona erer. Koç Üniversitesi lisans veya yüksek lisans e─čitimlerini yar─▒da b─▒rakan ö─črencilerin de KUPoint avantaj hakk─▒ sona erer. Koç Üniversitesi ö─črencileri mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi Mezunlar Derne─či'ne üye olduklar─▒ taktirde KUPoint avantajlar─▒ndan faydalanabileceklerdir.